| Ražotāja daļas numurs : | KA79M05 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Krājumu stāvoklis : | 850 pcs Stock |
| Apraksts : | IC REG LINEAR -5V 500MA TO220-3 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | KA79M05(1).pdfKA79M05(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | KA79M05 |
|---|---|
| Ražotājs | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Apraksts | IC REG LINEAR -5V 500MA TO220-3 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 850 pcs |
| Datu lapas | KA79M05(1).pdfKA79M05(2).pdf |
| Sprieguma izslēgšanās (maksimālā) | 1.1V @ 500mA |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | -5V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | - |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | -35V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | TO-220-3 |
| Sērija | - |
| Aizsardzības līdzekļi | Over Temperature, Short Circuit |
| Iepakojums | Bulk |
| Iepakojums / lieta | TO-220-3 |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Izvades veids | Fixed |
| Izejas konfigurācija | Negative |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 125°C |
| Regulatoru skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Linear Voltage Regulator IC Negative Fixed 1 Output -5V 500mA TO-220-3 |
| Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq) | 6mA |
| Pašreizējais - izlaide | 500mA |
| Kontroles funkcijas | - |
| Bāzes daļas numurs | KA79M05 |







IC REG LINEAR -15V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR -15V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR -5V 500MA DPAK
IC REG LINEAR -8V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR FIXED NEG STND 5V
FIXED NEGATIVE STANDARD REGULATO
IC REG LINEAR -5V 500MA DPAK
IC REG LINEAR -12V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR -8V 100MA TO92-3
IC REG LINEAR FIXED NEG STND 5V