| Ražotāja daļas numurs : | HCPL2731M |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Krājumu stāvoklis : | 1250 pcs Stock |
| Apraksts : | OPTOISO 5KV 2CH DARLINGTON 8DIP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | HCPL2731M.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | HCPL2731M |
|---|---|
| Ražotājs | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| Apraksts | OPTOISO 5KV 2CH DARLINGTON 8DIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 1250 pcs |
| Datu lapas | HCPL2731M.pdf |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | 18V |
| Spriegums - Izolācija | 5000Vrms |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips) | 1.3V |
| Vce Piesātinājums (Max) | - |
| Ieslēgt / izslēgt laiku (tipu) | - |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-DIP |
| Sērija | - |
| Pieauguma / krituma laiks (veids) | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Izvades veids | Darlington |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 100°C |
| Kanālu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades veids | DC |
| Detalizēts apraksts | Optoisolator Darlington Output 5000Vrms 2 Channel 8-DIP |
| Pašreizējā pārveduma koeficients (min) | 500% @ 1.6mA |
| Pašreizējās pārvedumu attiecība (maksimālā) | - |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 60mA |
| Strāva - DC priekšu (ja) (maksimālais) | 20mA |







LOGIC IC OUTPUT OPTOCOUPLER, 2-E
OPTOISO 5KV 2CH DARLINGTON 8SMD
OPTOISO 2.5KV 2CH DARL 8SMD
OPTOISO 2.5KV 2CH DARL 8DIP
OPTOISO 2.5KV 2CH DARL 8SMD
LOGIC IC OUTPUT OPTOCOUPLER, 2-E
LOGIC IC OUTPUT OPTOCOUPLER, 2-E
LOGIC IC OUTPUT OPTOCOUPLER
OPTOISO 2.5KV 2CH DARL 8DIP
OPTOISO 2.5KV 2CH DARL 8SMD