| Ražotāja daļas numurs : | AE326WJ37PA |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Conesys |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CONN PLUG MALE 37POS GOLD CRIMP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | AE326WJ37PA.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AE326WJ37PA |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | CONN PLUG MALE 37POS GOLD CRIMP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | AE326WJ37PA.pdf |
| Sprieguma reitings | - |
| Izbeigšana | Crimp |
| Aizsardzība | Shielded |
| Shell izmērs, MIL | - |
| Shell izmērs - ievietot | J37 |
| Apvalka materiāls | Aluminum |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Sērija | MIL-DTL-38999 Series III |
| Primārais materiāls | Metal |
| Iesaiņojums | Box |
| Orientācija | A |
| Darbības temperatūra | -65°C ~ 175°C |
| Pozīciju skaits | 37 |
| Montāžas tips | Free Hanging (In-Line) |
| Montāžas iezīme | - |
| Materiāla uzliesmošanas reitings | - |
| Ingress Protection | - |
| Iespējas | - |
| Stiprinājuma tips | Threaded |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 13A |
| Sazinieties ar Finish - Māte | Gold |
| Savienotāju tips | Plug, Male Pins |
| Krāsa | Olive Drab |
| Pamatprodukta numurs | AE326W |







CONN PLG HSG MALE 37POS INLINE
CONN PLUG MALE 128POS CRIMP
CONN PLUG MALE 53POS CRIMP
CONN PLUG MALE 128POS CRIMP
CONN PLG HSG MALE 128POS INLINE
CONN PLG HSG MALE 128POS INLINE
CONN PLUG MALE 53POS CRIMP
CONN PLUG MALE 128POS CRIMP
CONN PLUG MALE 37POS GOLD CRIMP
CONN PLG HSG MALE 37POS INLINE