| Ražotāja daļas numurs : | AE324WF28PN |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Conesys |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | AE324WF28PN.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AE324WF28PN |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | AE324WF28PN.pdf |
| Sprieguma reitings | - |
| Izbeigšana | Crimp |
| Aizsardzība | Shielded |
| Shell izmērs, MIL | - |
| Shell izmērs - ievietot | F-28 |
| Apvalka materiāls | Aluminum |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Sērija | MIL-DTL-38999 Series III |
| Primārais materiāls | Metal |
| Iesaiņojums | Box |
| Orientācija | N (Normal) |
| Darbības temperatūra | -65°C ~ 175°C |
| Pozīciju skaits | 28 |
| Montāžas tips | Free Hanging (In-Line) |
| Montāžas iezīme | Rear Side Nut |
| Materiāla uzliesmošanas reitings | - |
| Ingress Protection | - |
| Iespējas | - |
| Stiprinājuma tips | Threaded |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 7.5A, 13A |
| Sazinieties ar Finish - Māte | Gold |
| Savienotāju tips | Receptacle, Male Pins |
| Krāsa | Olive Drab |
| Pamatprodukta numurs | AE324W |







CONN RCPT HSG MALE 28POS PNL MT
CONN RCPT HSG MALE 28POS PNL MT
CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP
CONN RCPT HSG FMALE 28POS PNL MT
CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP
CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP
CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP
CONN RCPT HSG FMALE 28POS PNL MT
CONN RCPT HSG MALE 28POS PNL MT
CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP