| Ražotāja daļas numurs : | AE324WB98SB |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Conesys |
| Krājumu stāvoklis : | 28 pcs Stock |
| Apraksts : | CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | AE324WB98SB.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AE324WB98SB |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | 28 pcs |
| Datu lapas | AE324WB98SB.pdf |
| Sprieguma reitings | - |
| Izbeigšana | Crimp |
| Aizsardzība | Shielded |
| Shell izmērs, MIL | - |
| Shell izmērs - ievietot | B-98 |
| Apvalka materiāls | Aluminum |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Sērija | MIL-DTL-38999 Series III |
| Primārais materiāls | Metal |
| Iesaiņojums | Box |
| Orientācija | B |
| Darbības temperatūra | -65°C ~ 175°C |
| Pozīciju skaits | 6 |
| Montāžas tips | Free Hanging (In-Line) |
| Montāžas iezīme | Rear Side Nut |
| Materiāla uzliesmošanas reitings | - |
| Ingress Protection | - |
| Iespējas | - |
| Stiprinājuma tips | Threaded |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 7.5A |
| Sazinieties ar Finish - Māte | Gold |
| Savienotāju tips | Receptacle, Female Sockets |
| Krāsa | Olive Drab |
| Pamatprodukta numurs | AE324W |







CONN RCPT HSG MALE 6POS PNL MNT
CONN RCPT HSG FMALE 6POS PNL MT
CONN RCPT FMALE 6POS CRIMP
CONN RCPT HSG FMALE 5POS PNL MT
CONN RCPT FMALE 4POS CRIMP
CONN RCPT MALE 6POS CRIMP
CONN RCPT HSG MALE 7POS PNL MNT
CONN RCPT MALE 7POS GOLD CRIMP
CONN RCPT MALE 6POS GOLD CRIMP
CONN RCPT MALE 7POS CRIMP