| Ražotāja daļas numurs : | AE320KD19SN |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Conesys |
| Krājumu stāvoklis : | 25 pcs Stock |
| Apraksts : | CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | AE320KD19SN.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AE320KD19SN |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 25 pcs |
| Datu lapas | AE320KD19SN.pdf |
| Sprieguma reitings | - |
| Izbeigšana | Crimp |
| Aizsardzība | Shielded |
| Shell izmērs, MIL | - |
| Shell izmērs - ievietot | D-19 |
| Apvalka materiāls | Stainless Steel |
| Shell Finish | Passivated |
| Sērija | MIL-DTL-38999 Series III |
| Primārais materiāls | Metal |
| Iesaiņojums | Box |
| Orientācija | N (Normal) |
| Darbības temperatūra | -65°C ~ 200°C |
| Pozīciju skaits | 19 |
| Montāžas tips | Panel Mount |
| Montāžas iezīme | Flange |
| Materiāla uzliesmošanas reitings | - |
| Ingress Protection | - |
| Iespējas | - |
| Stiprinājuma tips | Threaded |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 7.5A |
| Sazinieties ar Finish - Māte | Gold |
| Savienotāju tips | Receptacle, Female Sockets |
| Krāsa | - |
| Pamatprodukta numurs | AE320K |







CONN RCPT HSG MALE 37POS PNL MT
CONN RCPT MALE 37POS GOLD CRIMP
CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
CONN RCPT MALE 37POS CRIMP
CONN RCPT MALE 37POS CRIMP
CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP
CONN RCPT HSG MALE 19POS PNL MT
CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
CONN RCPT HSG MALE 19POS PNL MT