| Ražotāja daļas numurs : | AD9255BCPZ-80 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Krājumu stāvoklis : | 656 pcs Stock |
| Apraksts : | IC ADC 14BIT 80MSPS 48LFCSP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AD9255BCPZ-80 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC ADC 14BIT 80MSPS 48LFCSP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 656 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 1.7 V ~ 1.9 V |
| Spriegums - Supply, Analog | 1.7 V ~ 1.9 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 48-LFCSP-VQ (7x7) |
| Sērija | - |
| Paraugu ņemšanas ātrums (sekundē) | 80M |
| Atsauces veids | External, Internal |
| Rādītājs - S / H: ADC | 1:1 |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 48-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Ievade skaits | 1 |
| Bitu skaits | 14 |
| A / D pārveidotāju skaits | 1 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 23 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades veids | Differential |
| Iespējas | - |
| Detalizēts apraksts | 14 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Pipelined 48-LFCSP-VQ (7x7) |
| Datu saskarne | LVDS - Parallel |
| Konfigurācija | S/H-ADC |
| Bāzes daļas numurs | AD9255 |
| Arhitektūra | Pipelined |








BOARD EVALUATION 80MSPS AD9255

BOARD EVALUATION 105MSPS AD9255

IC ADC 14BIT 125MSPS 48LFCSP

IC ADC 14BIT 80MSPS 48LFCSP

BOARD EVALUATION 125MSPS AD9255

IC ADC 14BIT 105MSPS 48LFCSP

IC ADC 14BIT 125MSPS 48LFCSP

IC ADC OCTAL 14BIT 64LFCSP

IC ADC 14BIT 105MSPS 48LFCSP

BOARD EVAL FOR AD9257