| Ražotāja daļas numurs : | AD9215BRUZRL7-105 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Krājumu stāvoklis : | 33450 pcs Stock |
| Apraksts : | IC ADC 10BIT 105MSPS 3V 28TSSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AD9215BRUZRL7-105 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC ADC 10BIT 105MSPS 3V 28TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 33450 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 2.25 V ~ 3.6 V |
| Spriegums - Supply, Analog | 2.7 V ~ 3.3 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 28-TSSOP |
| Sērija | - |
| Paraugu ņemšanas ātrums (sekundē) | 105M |
| Atsauces veids | Internal |
| Rādītājs - S / H: ADC | 1:1 |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Citi vārdi | AD9215BRUZRL7-105-ND AD9215BRUZRL7-105TR |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Ievade skaits | 1 |
| Bitu skaits | 10 |
| A / D pārveidotāju skaits | 1 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 18 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades veids | Differential, Single Ended |
| Iespējas | - |
| Detalizēts apraksts | 10 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Pipelined 28-TSSOP |
| Datu saskarne | Parallel |
| Konfigurācija | S/H-ADC |
| Bāzes daļas numurs | AD9215 |
| Arhitektūra | Pipelined |







IC ADC 10BIT 105MSPS 3V 28-TSSOP

IC ADC 10BIT 80MSPS 3V 28-TSSOP

IC ADC 10BIT DUAL 80MSPS 64LFCSP

IC ADC 10BIT DL 105MSPS 64-LFCSP

IC ADC 10BIT 65MSPS 3V 28TSSOP

IC ADC 10BIT 80MSPS 3V 28TSSOP

IC ADC 10BIT 65MSPS 3V 28TSSOP

IC ADC 10BIT DUAL 65MSPS 64LFCSP

IC ADC 10BIT DL 105MSPS 64LFCSP
10 BIT FLASH ADC, PARALLEL