| Ražotāja daļas numurs : | AD7989-5BCPZ-R2 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Krājumu stāvoklis : | 1404 pcs Stock |
| Apraksts : | IC ADC 18BIT 500KSPS SAR 10LFCSP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AD7989-5BCPZ-R2 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC ADC 18BIT 500KSPS SAR 10LFCSP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 1404 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 2.375 V ~ 2.625 V |
| Spriegums - Supply, Analog | 2.375 V ~ 2.625 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 10-LFCSP-WD (3x3) |
| Sērija | PulSAR® |
| Paraugu ņemšanas ātrums (sekundē) | 500k |
| Atsauces veids | External |
| Rādītājs - S / H: ADC | 1:1 |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 10-WFDFN Exposed Pad, CSP |
| Citi vārdi | AD7989-5BCPZ-R2TR |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Ievade skaits | 1 |
| Bitu skaits | 18 |
| A / D pārveidotāju skaits | 1 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades veids | Differential |
| Iespējas | - |
| Detalizēts apraksts | 18 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 10-LFCSP-WD (3x3) |
| Datu saskarne | SPI, DSP |
| Konfigurācija | S/H-ADC |
| Bāzes daļas numurs | AD7989 |
| Arhitektūra | SAR |








IC ADC 12BIT 4CH SAR I2C SOT23-8

IC ADC 18BIT 100KSPS SAR 10LFCSP

IC ADC 18BIT 100KSPS SAR 10LFCSP

IC ADC 12BIT 4CH I2C SOT23-8

IC ADC 18BIT 500KSPS SAR 10MSOP

IC ADC 18BIT 100KSPS SAR 10MSOP

IC ADC 18BIT 500KSPS SAR 10MSOP

IC ADC 18BIT 500KSPS SAR 10LFCSP

500KSPS, LOW POWER, 16 BIT USAR

IC ADC 18BIT 100KSPS SAR 10MSOP