| Ražotāja daļas numurs : | AD7658YSTZ |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Krājumu stāvoklis : | 670 pcs Stock |
| Apraksts : | IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64-LQFP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AD7658YSTZ |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64-LQFP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 670 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 5V |
| Spriegums - Supply, Analog | 5V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 64-LQFP (10x10) |
| Sērija | iCMOS® |
| Paraugu ņemšanas ātrums (sekundē) | 250k |
| Atsauces veids | External, Internal |
| Rādītājs - S / H: ADC | 1:1 |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 64-LQFP |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Ievade skaits | 6 |
| Bitu skaits | 12 |
| A / D pārveidotāju skaits | 6 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 7 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades veids | Single Ended |
| Iespējas | Simultaneous Sampling, True Bipolar |
| Detalizēts apraksts | 12 Bit Analog to Digital Converter 6 Input 6 SAR 64-LQFP (10x10) |
| Datu saskarne | SPI, Parallel, DSP |
| Konfigurācija | S/H-ADC |
| Bāzes daļas numurs | AD7658 |
| Arhitektūra | SAR |








IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64-LQFP

IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64LQFP

IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64LQFP

IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64LQFP

IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64LQFP

IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64LQFP
IC ADC 16BIT UNIPOLAR 48-LFCSP

IC ADC 12BIT 6CH 250KSPS 64LQFP
IC ADC 16BIT UNIPOLAR 48LFCSP

IC ADC 14BIT 6CH 250KSPS 64LQFP