| Ražotāja daļas numurs : | AD7621ACPZ |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Krājumu stāvoklis : | 21391 pcs Stock |
| Apraksts : | IC ADC 16BIT 2MSPS DIFF 48LFCSP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AD7621ACPZ |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC ADC 16BIT 2MSPS DIFF 48LFCSP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 21391 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 2.37 V ~ 2.63 V |
| Spriegums - Supply, Analog | 2.37 V ~ 2.63 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 48-LFCSP-VQ (7x7) |
| Sērija | PulSAR® |
| Paraugu ņemšanas ātrums (sekundē) | 3M |
| Atsauces veids | External, Internal |
| Rādītājs - S / H: ADC | 1:1 |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 48-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Ievade skaits | 1 |
| Bitu skaits | 16 |
| A / D pārveidotāju skaits | 1 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 7 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades veids | Differential |
| Iespējas | - |
| Detalizēts apraksts | 16 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 48-LFCSP-VQ (7x7) |
| Datu saskarne | SPI, Parallel, DSP |
| Konfigurācija | S/H-ADC |
| Bāzes daļas numurs | AD7621 |
| Arhitektūra | SAR |








IC ADC 16B 1MSPS 16CH ST80

1MSPS 16 CH MUXED DUAL 14B SAR A
IC ADC 16BIT 2MSPS DIFF 48LQFP

IC ADC 16BIT 2MSPS DIFF 48LQFP

IC ADC 16BIT 2MSPS DIFF 48LFCSP

IC ADC 16BIT 2MSPS DIFF 48-LQFP

IC ADC 16BIT DIFFERENTL 48-LFCSP

1MSPS 16 CH MUXED DUAL 14B SAR A
IC ADC 16B 1MSPS 16CH ST80
IC ADC 16BIT 2MSPS DIFF 48LFCSP