| Ražotāja daļas numurs : | AD7249BR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Ražotājs / zīmols : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Krājumu stāvoklis : | 4800 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AD7249BR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 4800 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | - |
| Spriegums - Supply, Analog | ±11.4 V ~ 15.75 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-SOIC |
| Izstādes laiks | 10µs |
| Sērija | DACPORT® |
| Atsauces veids | External, Internal |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Izvades veids | Voltage - Buffered |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| D / A pārveidotāju skaits | 2 |
| Bitu skaits | 12 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±0.5 (Max), ±0.9 (Max) |
| Diferenciālā izlaide | No |
| Detalizēts apraksts | 12 Bit Digital to Analog Converter 2 16-SOIC |
| Datu saskarne | SPI |
| Bāzes daļas numurs | AD7249 |
| Arhitektūra | R-2R |








IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-DIP

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC

IC ENCODER RGB TO NTSC 16-SOIC

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16SOIC

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16DIP

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16SOIC

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-CDIP

IC DAC 12BIT SRL W/REF 16-SOIC