| Ražotāja daļas numurs : | AD5543BRMZ-REEL7 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| Krājumu stāvoklis : | 4482 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DAC 16BIT SRLIN/CUR OUT 8MSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AD5543BRMZ-REEL7 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DAC 16BIT SRLIN/CUR OUT 8MSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 4482 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 5V |
| Spriegums - Supply, Analog | 5V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-MSOP |
| Izstādes laiks | 500ns (Typ) |
| Sērija | - |
| Atsauces veids | External |
| Iepakojums | Cut Tape (CT) |
| Iepakojums / lieta | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Izvades veids | Current - Unbuffered |
| Citi vārdi | AD5543BRMZ-REEL7CT |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| D / A pārveidotāju skaits | 1 |
| Bitu skaits | 16 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 9 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±2 (Max), ±1 (Max) |
| Diferenciālā izlaide | No |
| Detalizēts apraksts | 16 Bit Digital to Analog Converter 1 8-MSOP |
| Datu saskarne | SPI |
| Bāzes daļas numurs | AD5543 |
| Arhitektūra | R-2R |








IC DAC 16BIT SRL 8MSOP

IC DAC 16BIT SRLIN/CUR OUT 8MSOP

IC DAC 16BIT SRLIN/CUR OUT 8SOIC

IC DAC 16BIT SERIAL-IN 14-SOIC

IC DAC 16BIT SRL QUAD 32LFCSP

IC DAC 16BIT SERIAL-IN 8-MSOP

IC DAC 16BIT SRL 8MSOP

IC DAC 16BIT SER 8MSOP

IC DAC 16BIT SERIAL-IN 8-MSOP

IC DAC 16BIT SRLIN/CUR OUT 8SOIC