| Ražotāja daļas numurs : | AD5307BRUZ-REEL7 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | ADI (Analog Devices, Inc.) | Krājumu stāvoklis : | 5001 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16TSSOP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | AD5307BRUZ-REEL7 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 5001 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Spriegums - Supply, Analog | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-TSSOP |
| Izstādes laiks | 8µs |
| Sērija | - |
| Atsauces veids | External |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Izvades veids | Voltage - Buffered |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 105°C |
| D / A pārveidotāju skaits | 4 |
| Bitu skaits | 8 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±0.15, ±0.02 |
| Diferenciālā izlaide | No |
| Detalizēts apraksts | 8 Bit Digital to Analog Converter 4 16-TSSOP |
| Datu saskarne | SPI, DSP |
| Bāzes daļas numurs | AD5307 |
| Arhitektūra | String DAC |








IC DAC 8BIT OCTAL W/BUFF 16TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16TSSOP

IC DAC 8BIT OCTAL W/BUFF 16TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16TSSOP

IC DAC 8BIT 2.5V OCTAL 16-TSSOP

IC DAC 8BIT OCTAL W/BUFF 16TSSOP

IC DAC 8BIT OCTAL W/BUFF 16TSSOP
IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16-TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD W/BUFF 16TSSOP