| Ražotāja daļas numurs : | A8064CHNFSS6 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Hoffman Enclosures, Inc. |
| Krājumu stāvoklis : | 1 pcs Stock |
| Apraksts : | JUNCTION BOX S STEEL 8"L X 6"W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | A8064CHNFSS6.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | A8064CHNFSS6 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | JUNCTION BOX S STEEL 8"L X 6"W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 1 pcs |
| Datu lapas | A8064CHNFSS6.pdf |
| Svars | 5.2 lbs (2.4 kg) |
| Biezums | 14 Gauge |
| Izmērs / Izmēri | 7.992' L x 5.984' W (203.00mm x 152.00mm) |
| Piegādes informācija | Shipped from Digi-Key |
| Sērija | - |
| Vērtējumi | IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508A |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Materiāla uzliesmošanas reitings | - |
| Materiāls | Metal, Stainless Steel |
| Augstums | 4.016' (102.00mm) |
| Iespējas | Sealing Gasket, Stainless Steel Hinge, Wall Mount |
| Dizains | Hinged Door, Lid |
| Konteineru tips | Junction Box |
| Krāsa | Natural |
| Pamatprodukta numurs | A8064 |
| Platība (L x W) | 47.7in² (308cm²) |








RF ANT 851MHZ WHIP STR NMO BASE
JUNCTION BOX STEEL 8"L X 6"W
JUNCTION BOX STEEL 8"L X 6"W
JUNCTION BOX S STEEL 8"L X 6"W
JUNCTION BOX S STEEL 8"L X 6"W

RF ANT 851MHZ WHIP STR NMO BASE
RF ANT 851MHZ WHIP STR NMO BASE

RF ANT 851MHZ WHIP STR NMO BASE

RF ANT 851MHZ WHIP STR NMO BASE

RF ANT 851MHZ WHIP STR NMO BASE