| Ražotāja daļas numurs : | A751160 | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | EXXELIA Sic Safco | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | CAP ALUM 2200F 20% 100V RECTANGU | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | A751160 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | CAP ALUM 2200F 20% 100V RECTANGU |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Spriegums - nominālā | 100 V |
| Tolerance | ±20% |
| Zemes virsmas zemes lielums | - |
| Izmērs / Izmēri | 2.008" L x 1.772" W (51.00mm x 45.00mm) |
| Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence | - |
| Ripple current @ augsta frekvence | 8.1 A @ 100 Hz |
| Vērtējumi | - |
| Polarizācija | Polar |
| Iepakojums / lieta | FlatPack |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mūžs @ temp. | 5000 Hrs @ 85°C |
| Vadošā atstarpe | 1.000" (25.40mm) |
| Pretestība | - |
| Augstums - sēdvietas (maksimums) | 0.492" (12.50mm) |
| ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība) | 62mOhm @ 100Hz |
| Ietilpība | 2200 µF |
| Pieteikumi | General Purpose |








CAP ALUM 1300F 20% 100V RECTANGU

CAP ALUM 470F 20% 200V RECTANGU

CAP ALUM 6800F 20% 80V RECTANGUL

CAP ALUM 10000F 20% 63V RECTANGU

CAP ALUM 2700F 20% 80V RECTANGUL

CAP ALUM 570F 20% 160V RECTANG

CAP ALUM 1000F 20% 160V RECTANGU

CAP ALUM 1500F 20% 160V RECTANGU

CAP ALUM 4700F 20% 80V RECTANGUL

CAP ALUM 3300F 20% 100V RECTANGU