| Ražotāja daļas numurs : | 5202423 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Herz |
| Krājumu stāvoklis : | 5 pcs Stock |
| Apraksts : | HEATER TYPE XS-20L, 460V/2000W W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 5202423.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 5202423 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | HEATER TYPE XS-20L, 460V/2000W W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 5 pcs |
| Datu lapas | 5202423.pdf |
| Svars | - |
| spriegums | 460VAC |
| Instrumentu veids | Compressed Air Heater, Bench Top |
| Temperatūras diapazons | 1202°F (650°C) |
| Sērija | - |
| Jauda - nominālā | 2000W |
| Iesaiņojums | Box |
| Sprauslas atvēršana | - |
| Ietilpst | Cable, Thermocouple |
| Lietošanai ar / saistītajiem produktiem | - |
| Iespējas | - |
| Pašreizējais | 4.4 A |
| Saderīgi rīki | - |
| Krāsa | Gray |
| Apstiprinātās valstis | Austria, Bulgaria, Hungary, Poland |
| Apstiprināšanas aģentūras marķējums | CE |
| Gaisa plūsma | - |
| Piederumu veids | - |







CONN MOD JACK 4P4C R/A UNSHLD

PG48 CABLE GLAND 36-44MM DIN 463
CONN MOD JACK 8P8C R/A UNSHLD

PG42 CABLE GLAND 30-38MM DIN 463
SCREWDRIVER SLOT 1X5.5MM 10.28"
HEATER TYPE XS-20, 230V/2000W WI
HEATER TYPE XS-20, 120V/2000W WI
HEATER TYPE XS-20, 120V/1500W WI
CONN MOD JACK 6P4C R/A UNSHLD
CONN MOD JACK 6P6C R/A UNSHLD