| Ražotāja daļas numurs : | 504M06QE47 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Paktron |
| Krājumu stāvoklis : | 1000 pcs Stock |
| Apraksts : | FILTER 47OHM 0.5UF 600V RADIAL |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 504M06QE47 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | FILTER 47OHM 0.5UF 600V RADIAL |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 1000 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - nominālā | 600V |
| Vērtības | R = 47Ohms, C = 0.5µF |
| Tips | Low Pass |
| Tehnoloģija | RC |
| Izmērs / Izmēri | 1.449" L x 0.591" W (36.80mm x 15.00mm) |
| Sērija | Quencharc® |
| Izturība - kanāls (Ohms) | 47 |
| Iepakojums / lieta | Radial |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 85°C |
| Kanālu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Augstums | 0.921" (23.40mm) |
| Filtrēt pasūtījumu | 1st |
| ESD aizsardzība | No |
| Centra / atdalīšanas frekvence | - |
| Vājināšanās vērtība | - |
| Pieteikumi | General Purpose |







FILTER RC 150 OHM/0.5UF TH
FILTER 150OHM 0.5UF600 V RADIAL
OSC PROG LVCMOS 1.7-3.6V EN/DS
FILTER 220OHM 0.5UF600 V RADIAL
FILTER RC 100 OHM/0.5UF TH
OSC PROG LVCMOS 1.7-3.6V EN/DS
FILTER 22OHM 0.5UF 600V RADIAL
OSC PROG LVCMOS 1.7-3.6V EN/DS
OSC PROG LVCMOS 1.7-3.6V EN/DS
OSC PROG LVCMOS 1.7-3.6V EN/DS