504M06QE47 attēls Attēls var būt pārstāvība.
504M06QE47
Kāpņu cena
1000 pcs Stock
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : 504M06QE47
RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : Paktron
Krājumu stāvoklis : 1000 pcs Stock
Apraksts : FILTER 47OHM 0.5UF 600V RADIAL
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas :
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr 504M06QE47
Ražotājs
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums 1000 pcs
Datu lapas
Spriegums - nominālā 600V
Vērtības R = 47Ohms, C = 0.5µF
Tips Low Pass
Tehnoloģija RC
Izmērs / Izmēri 1.449" L x 0.591" W (36.80mm x 15.00mm)
Sērija Quencharc®
Izturība - kanāls (Ohms) 47
Iepakojums / lieta Radial
Iesaiņojums Bulk
Darbības temperatūra -55°C ~ 85°C
Kanālu skaits 1
Montāžas tips Through Hole
Augstums 0.921" (23.40mm)