| Ražotāja daļas numurs : | 929400-01-02-RK |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | 3M |
| Krājumu stāvoklis : | 2226 pcs Stock |
| Apraksts : | CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 929400-01-02-RK(1).pdf929400-01-02-RK(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 929400-01-02-RK |
|---|---|
| Ražotājs | 3M |
| Apraksts | CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | 2226 pcs |
| Datu lapas | 929400-01-02-RK(1).pdf929400-01-02-RK(2).pdf |
| Sprieguma reitings | - |
| Izbeigšana | Solder |
| Stils | Board to Board |
| Apšuvums | Unshrouded |
| Sērija | 929 |
| Rindu atstarošana - miecēšana | - |
| Piķis - saliekšana | 0.100" (2.54mm) |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Kopējais kontakta garums | 0.535" (13.59mm) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 105°C |
| Rindu skaits | 1 |
| Ielādēto pozīciju skaits | All |
| Pozīciju skaits | 2 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Materiāla uzliesmošanas reitings | UL94 V-0 |
| Mating Stacking Heights | - |
| Izolācijas materiāls | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT) |
| Izolācijas augstums | 0.110" (2.79mm) |
| Izolācijas krāsa | Black |
| Ingress Protection | - |
| Iespējas | - |
| Stiprinājuma tips | Push-Pull |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 2.5A |
| Kontaktpersonas tips | Male Pin |
| Kontaktforma | Square |
| Kontaktmateriāls | Copper Alloy |
| Sazināties ar Length - Post | 0.130" (3.30mm) |
| Sazinieties ar garumu - saliekšana | 0.295" (7.49mm) |
| Sazināties ar Finish Thickness - Post | - |
| Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana | 200.0µin (5.08µm) |
| Sazinieties ar Finish - Post | Tin |
| Sazinieties ar Finish - Māte | Tin |
| Savienotāju tips | Header, Breakaway |
| Pamatprodukta numurs | 929400 |
| Pieteikumi | - |







CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM

TERMINAL MARKER/POCKET-MAXICARD
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM

CONN SOCKET 15-18AWG CRIMP TIN
CONN HEADER VERT 1POS
CONN HEADER VERT 1POS