| Ražotāja daļas numurs : | 2SA1294 | RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Sanken Electric USA Inc. | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | TRANS PNP 230V 15A TO3P | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 2SA1294(1).pdf2SA1294(2).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 2SA1294 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | TRANS PNP 230V 15A TO3P |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 2SA1294(1).pdf2SA1294(2).pdf |
| Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais) | 230 V |
| Vce Piesātinājums (Max) @ Ib, Ic | 2V @ 500mA, 5A |
| Tranzistora tips | PNP |
| Piegādātāja ierīču komplekts | TO-3P |
| Sērija | - |
| Jauda - maks | 130 W |
| Iepakojums / lieta | TO-3P-3, SC-65-3 |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Frekvence - pāreja | 35MHz |
| DC strāvas pieaugums (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 50 @ 5A, 4V |
| Current - Collector Cutoff (Maks.) | 100µA (ICBO) |
| Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais) | 15 A |







TRANS PNP 25V 0.8A SMINI
SMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSISTOR
SMALL SIGNAL BIPOLAR TRANSISTOR
2SA1249 - TRANSISTOR
PNP EPITAXIAL PLANAR SILICON
TRANS PNP 30V 0.8A SOT23
TRANS PNP 230V 15A TO-3P
PNP EPITAXIAL PLANAR SILICON
TRANS PNP 230V 17A MT200

TRANS PNP 230V 17A MT-200