| Ražotāja daļas numurs : | 170M4465 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FUSE SQUARE 550A 700VAC RECT |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 170M4465(1).pdf170M4465(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 170M4465 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | FUSE SQUARE 550A 700VAC RECT |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 170M4465(1).pdf170M4465(2).pdf |
| Sprieguma reitings - AC | 700 V |
| Izmērs / Izmēri | 1.969' L x 2.087' W x 2.717' H (50.00mm x 53.00mm x 69.00mm) |
| Sērija | - |
| Reakcijas laiks | - |
| Iepakojums / lieta | Rectangular, Blade |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | - |
| Montāžas tips | Requires Holder |
| Kušanas temperatūra I²t | 34000 |
| Drošinātāju tips | Square |
| Iespējas | Indicating |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 550A |
| Klase | - |
| Breaking Capacity @ nominālais spriegums | 200kA |
| Apstiprināšanas aģentūra | CSA, UR |
| Pieteikumi | Electrical, Industrial |







FUSE SQUARE 400A 700VAC RECT
FUSE SQUARE 800A 700VAC RECT
FUSE SQUARE 900A 700VAC RECT
FUSE SQUARE 500A 700VAC RECT

FUSE SQUARE 630A 690V RECT
FUSE SQUARE 315A 700VAC RECT
FUSE SQUARE 630A 700VAC RECT
FUSE SQUARE 450A 700VAC RECT
FUSE SQUARE 700A 700VAC RECT
FUSE SQUARE 350A 700VAC RECT