| Ražotāja daļas numurs : | 170M3971 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FUSE SQUARE 200A 1KV RECTANGULAR |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 170M3971(1).pdf170M3971(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 170M3971 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | FUSE SQUARE 200A 1KV RECTANGULAR |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 170M3971(1).pdf170M3971(2).pdf |
| Sprieguma reitings - AC | 1 kV |
| Izmērs / Izmēri | 3.150' L x 1.693' W x 2.402' H (80.00mm x 43.00mm x 61.00mm) |
| Sērija | - |
| Reakcijas laiks | - |
| Iepakojums / lieta | Rectangular, Blade |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | - |
| Montāžas tips | Bolt Mount |
| Kušanas temperatūra I²t | 4950 |
| Drošinātāju tips | Square |
| Iespējas | - |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 200A |
| Klase | - |
| Apstiprināšanas aģentūra | CE, UL |
| Pieteikumi | - |








FUSE SQUARE 400A 1KVAC RECT

FUSE SQUARE 400A 1KVAC RECT

FUSE SQUARE 63A 1KVAC RECT

FUSE SQUARE 350A 1KVAC RECT

FUSE SQUARE 100A RECTANGULAR

FUSE SQUARE 63A 1KVAC RECT

FUSE SQUARE 80A 1KVAC RECT

FUSE SQUARE 80A 1KVAC RECT

FUSE SQUARE 250A 1KV RECTANGULAR

FUSE SQUARE 125A 1KV RECTANGULAR