| Ražotāja daļas numurs : | 170M1560D |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FUSE SQUARE 20A 690VAC RECT |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 170M1560D(1).pdf170M1560D(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 170M1560D |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | FUSE SQUARE 20A 690VAC RECT |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 170M1560D(1).pdf170M1560D(2).pdf |
| Sprieguma reitings - AC | 690 V |
| Izmērs / Izmēri | 2.087" L x 0.807" W x 2.047" H (53.00mm x 20.50mm x 52.00mm) |
| Sērija | - |
| Reakcijas laiks | - |
| Iepakojums / lieta | Rectangular, Blade |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | - |
| Montāžas tips | Requires Holder |
| Kušanas temperatūra I²t | 11.5 |
| Drošinātāju tips | Square |
| Iespējas | Indicating |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 20A |
| Klase | - |
| Breaking Capacity @ nominālais spriegums | 200kA |
| Apstiprināšanas aģentūra | CE, CSA, UR |
| Pieteikumi | Electrical, Industrial |







FUSE SQUARE 40A 690VAC RECT

FUSE SQUARE 25A 690V RECTANGULAR

FUSE SQUARE 250A 690V RECT

FUSE SQUARE 20A 690VAC RECT

FUSE SQUARE 32A 690VAC RECT

FUSE SQUARE 400A 660VAC RECT
FUSE SQUARE 40A 690VAC RECT
FUSE SQUARE 32A 690VAC RECT

FUSE SQUARE 16A 690V RECTANGULAR

FUSE SQUARE 10A 690V RECTANGULAR