| Ražotāja daļas numurs : | 170M1416 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FUSE SQUARE 80A 700VAC RECT |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 170M1416(1).pdf170M1416(2).pdf170M1416(3).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 170M1416 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | FUSE SQUARE 80A 700VAC RECT |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 170M1416(1).pdf170M1416(2).pdf170M1416(3).pdf |
| Sprieguma reitings - AC | 700 V |
| Izmērs / Izmēri | 2.126" L x 0.827" W x 1.575" H (54.00mm x 21.00mm x 40.00mm) |
| Sērija | - |
| Reakcijas laiks | - |
| Iepakojums / lieta | Rectangular, Blade |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | - |
| Montāžas tips | Bolt Mount |
| Kušanas temperatūra I²t | 380 |
| Drošinātāju tips | Square |
| Iespējas | Indicating |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 80A |
| Klase | - |
| Breaking Capacity @ nominālais spriegums | 200kA |
| Apstiprināšanas aģentūra | CE, CSA, UR |
| Pieteikumi | Electrical, Industrial |







FUSE SQUARE 250A 700VAC RECT
FUSE SQUARE 125A 700VAC RECT
FUSE SQUARE 100A 700VAC RECT
FUSE SQUARE 40A 700VAC RECT
FUSE SQUARE 160A 700VAC RECT
FUSE SQUARE 25A 700VAC RECT
FUSE SQUARE 63A 700VAC RECT
FUSE SQUARE 50A 700VAC RECT
FUSE SQUARE 200A 700VAC RECT
FUSE SQUARE 32A 700VAC RECT